Fondsen

Duurzaamheidsfonds VvE’s Den Haag

Kleine Verenigingen van Eigenaren (VvE's) in Den Haag kunnen een lening aanvragen voor het uitvoeren van duurzaam woningonderhoud. Het Duurzaamheidsfonds VvE's Den Haag draagt bij aan kwaliteitsverbetering van woningen en het besparen op de energiekosten.

Mede mogelijk gemaakt door Europa

Het Duurzaamheidsfonds VvE’s Den Haag is een initiatief van de gemeente Den Haag en wordt mede mogelijk gemaakt door geld vanuit het Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO). In totaal is er 8 miljoen euro beschikbaar in het fonds.

Een lening voor kleine VvE’s

De leningen die verstrekt worden uit het Duurzaamheidsfonds VvE’s Den Haag zijn bedoeld voor VvE’s met maximaal 7 appartementen. Er kan minimaal € 2.500 en maximaal € 15.000 per appartement geleend worden. Maximaal 50 % van het geleende bedrag kan besteed worden aan regulier onderhoud en minimaal 50 % van de lening moet in duurzame maatregelen gestoken worden. Andere voordelen van de VvE lening Den Haag zijn:

  • Onderhoud en verduurzaming combineren
  • De lening heeft een vrije looptijd keuze van 10, 15 of 20 jaar.
  • Je betaalt geen afsluitkosten en je hoeft niet langs de notaris
  • Onbeperkt en boetevrij aflossen
  • Combinaties mogelijk met landelijke en regionale subsidies

Meer informatie

Bekijk de website van het Duurzaamheidsfonds VvE’s Den Haag, voor meer informatie, de actuele rente en het stappenplan.

Nico van Est

Fondsmanager